Відділ з питань Державного архітектурно-будівельного контролю, містобудування, архітектури та земельних відносин

Начальник:

Тимошенко Ніна Іванівна

Головні спеціалісти:

Іванова Ольга Петрівна

Рожковська Людмила Володимирівна

Ярочкіна Тетяна Іванівна

провідний спеціаліст:

Вукотич Олег Петрович

Спеціаліст 1 категорії:

Елікашвілі Марія Зурабівна

Адреса: м. Торецьк, вул. Маяковського, 33

Графік роботи: понеділок - п’ятниця з 07:30 до 16:00

Перерва: з 12:00 до 12:30

Контактні телефони: (06247) 4-39-75

ГРАФІК
особистого прийому громадян
керівником відділу з питань державного архітектурно-будівельного контролю,
містобудування , архітектури і земельних відносин Торецької міської ради на 2017 рік

Керівник

Дніі години прийому Місце прийому, адреса

ТИМОШЕНКО

Ніна Іванівна

начальник відділу

2 та 4 вівторок місяця

з 13.00 до 15.00

відділ з питань ДАБК, МА і ЗВ

м. Торецьк, вул.Маяковського,33

ГРАФІК
проведення керівником відділу з питань державного архітектурно-будівельного контролю,
містобудування , архітектури і земельних відносин Торецької міської ради
«гарячої лінії» телефонного зв’язку з мешканцями міста Торецька на 2017 рік

Керівник, компетенція

Дніі години прийому

№  телефона

ТИМОШЕНКО

Ніна Іванівна

начальник відділу

Питання: державного архітектурно-будівельного контролю; містобудування , архітектури; земельних відносин

п’ятниця кожного місяця

з 13.00 до 14.00

(06247) 4-39-75

Шановні городяни!

Незаконне будівництво наносить збитки державі приводить до незадовільного стану будівель і споруд та загрожує здоров’ю громадян. Надзвичайно важливим питанням є виконання вимог законодавства у сфері містобудування.

Статтею 96 Кодексу України про адміністративні правопорушення передбачена відповідальність за порушення вимог законодавства, будівельних норм, державних стандартів і правил під час будівництва.

Відділ з питань державного архітектурно-будівельного контролю, містобудування, архітектури і земельних відносин Торецької міської ради запрошує громадян міста до співпраці.

Якщо у вас виникли сумніви щодо законності будівельних робіт на території  м. Торецька, сел.Кримське, м. Залізне, смт. Південне, смт. Північне, смт. Курдюмівка, сел. Дачне, сел. Дружба, сел. Диліївка, сел. Озарянівка, сел. Шуми, смт. Неліпівка, смт. Новгородське, сел. Валентинівка, сел. Суха Балка, с. Леонидівка, с. Юр’ївка, смт. Петрівка, смт. Щербинівка, заповніть форму, яку наведено нижче, та надайте до Відділу: поштова адреса: 85200, Донецька обл., м. Торецьк, вул. Маяковського, буд.33; електронна адреса: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її..

Вашу інформацію буде враховано в роботі Відділу для запобігання фактів самочинного будівництва у нашому місті.

forma