Виконавчий орган Торецької міської ради оголошує конкурс на заміщення вакантної посади посадових осіб органів місцевого самоврядування:

- головний спеціаліст відділу культури Торецької міської ради.

Основні вимоги до учасників конкурсу:

- повна вища освіта, спеціаліст, магістр в галузі культури або освіти;

- стаж роботи за фахом не менше 3-х років, у виняткових випадках - менше 3-х років;

- досконале володіння державною мовою і роботою на комп'ютері.

До конкурсної комісії подаються такі документи:

- заява про участь у конкурсі, в якій зазначається про ознайомлення заявника встановленими законодавством обмеженнями щодо прийняття на службу в органи місцевого самоврядування та проходження служби;

- заповнена особова картка з відповідними додатками;

- 2 фотокартки розміром 4х6 см.;

- копія документів про освіту, підвищення кваліфікації, присвоєння вченого звання, присудження наукового ступеня;

- копія документу, який посвідчує особу;

- копія військового квитка (для військових службовців або військово-зобов’язаних;

- довідка про допуск до державної таємниці (у разі наявності);

- копія трудової книжки.

Особи, які бажають взяти участь у конкурсі подають декларацію особи уповноваженої на виконання функції держави або місцевого самоврядування у порядку визначеному Законом України «Про запобігання корупції».

Документи на конкурс приймаються протягом 30 календарних днів з дня опублікування оголошення в пресі про проведення конкурсу за адресою: м. Торецьк, вул. Маяковського, 24-а, тел.: (06247) 4-36-14).

Після закінчення терміну подачі документів претенденти здають іспит на перевірку та оцінку знань Конституції України, Законів України «Про місцеве самоврядування в Україні», «Про запобігання корупції», законодавчих актів і знань відповідного професійного спрямування.

Додаткову інформацію щодо основних службових обов'язків, розміру та умов оплати праці, відомості про умови конкурсу можна отримати за тел.: (06247) 4-16-89