Мінлива хмарність

В місті Торецьку пройшли заходи присвячені Дню усиновлення

Цей день щороку припадає на 30 вересня та співпадає із днем християнського свята Віри, Надії, Любові та матері їх Софії і, мабуть, не випадково.

Святий обов’язок дорослих – зробити все можливе, щоб кожна  дитина зростала в сім’ї, любові і достатку.  Доброта і любов – головне, що ми повинні дарувати нашим дітям. Адже діти – наша надія і наше майбутнє. Щоб ця надія здійснилася, ми, дорослі, повинні пам’ятати про свою відповідальність, піклуватися про кожну дитину. Особливо про дітей, які залишилися без батьківської опіки. В цей день у  центрі соціальної реабілітації дітей м.Торецька  провели сумісний захід вихованці центру, представники поліції, служби у справах дітей, Центру соціальних служб для сім'ї, дітей та молоді і прийняли активну участь у дискусії на тему: «Приорітет держави України - усиновлення», організували Майстер – клас  з виготовлення канзаши із атласних стрічок «Оберіг для родини», в загальноосвітній  школі – інтернат  було проведено годину спілкування «Родина для кожної дитини». Під час заходу діти та дорослі спілкувалися на тему «Що дає дитині родина?», висловлювали свої щирі думки та побажання. В школах міста пройшли святкові заходи та виховні години для дітей на тему «Сім’я-найбільша цінність для людини», «Моя родина одна єдина». В бібліотеках міста діти приймали участь у конкурсі дитячих малюнків «Кожній дитині потрібна родина», виставка яких буде до кінця жовтня.

zoh internat

Служба у справах дітей Торецької міської ради