Шановні мешканці міста Торецьк!

З 2014 року на базі Льодова арена «Альтаїр» здійснює свою діяльність найбільша в Україні дитячо-юнацька школа з хокею та фігурному катанню – ДЮСШ ХК «Донбас». В 2017 році кількість вихованців школи перебільшило 1000 чоловік. Це діти з міст Дружківка, Слов’янськ, Костянтинівна, Краматорськ, Бахмут, Мирноград, а також Костянтинівського та Покровського районів, які займаються в секціях хокею та фігурного катання.

З метою розвитку хокею та фігурного катання в Україні для занять цими видами спорту дітей м. Торецьк формуються фізкультурно-оздоровчі групи з хокею та фігурному катанню, які будуть тренуватись на базі ЛА «Альтаїр» м. Дружківка, вул. Севастопольська, 5.

Активні заняття зимовими видами спорту сприяють формуванню всебічно розвиненої особистості, допомагають дітям з раннього віку соціально адаптуватись в суспільстві, а також приносить масу позитивних емоцій.

ДЮСШ ХК «Донбас» проводить заняття на безоплатній основі, надає екіпіровку для тренувань на льоді, з дітьми працюють кваліфіковані тренери-викладачі з хокею та фігурного катання.

За інформацією та для попереднього запису в групи необхідно звернутись до відділу з питань молоді та спорту виконавчого органу Торецької міської ради за адресою: м. Торецьк, вул. Маяковського, 26-А, тел. (06247) 4-32-91.