Опитування щодо відзначення Дня міста Торецьк

Вже стало традицією відзначати День міста Торецька в один день з Днем шахтаря. Традиції є частиною створення новітньої історії рідного краю, але крокуючи вперед ми звертаємось до Вас з пропозицію висловити свої думки стосовно відзначення Дня міста.

Можливо у Вас є пропозиції щодо відзначення Дня народження Торецька, просимо Вас в коментарях на сторінці у Фейсбук висловити свою громадянську позицію, своє особисте відношення. Не будьте байдужими долучайтесь до обговорень:

Разом з тим пропонуємо взяти участь в опитуванні на головній сторінці офіційного веб-сайту Торецької міської ради або за посиланням:

А. День міста та День шахтаря разом в одну дату.
Б. Відзначення Дня міста 8 вересня День визволення міста від німеціко-фашистських загарбників
В. Окрема дата, за попереднім обговоренням з населенням
Г. Ваші особисті пропозиції просимо залишати на сторінці у Фейсбук або на ел. адресу Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.