Хмарно

Увага! Оголошено конкурс журналістських робіт!

Донецька обласна державна адміністрація, обласна військово-цивільна адміністрація оголошує конкурс журналістських робіт на краще висвітлення тематики реформи місцевого самоврядування, децентралізації влади та кращих практик територіальних громад Донецької області.

Продовжити

АНОНС НА 26.10.17: Всеукраїнський конкурс «Краса без обмежень – 2017»

26 жовтня 2017 року о 13.00 в міському Палаці культури ім. Леоніда Бикова, м. Краматорськ, вул. Шкільна, 9, відбудеться VІІ Всеукраїнський конкурс краси дівчат на інвалідних візках “Краса без обмежень – 2017”.

Продовжити

Організація місцевого радіомовлення, мовлення територіальних громад – покрокова інструкція

Місцеве радіомовлення, перш за все – мовлення територіальних громад, задовольняє потреби населення в доступі до локального інформаційного контенту та забезпечує оперативне інформування про надзвичайні ситуації.

Очільник області Павло Жебрівський привітав захисників України

З нагоди свята Дня захисника України очільник області привітав військовослужбовців зі святом та вручив подяки та цінні подарунки військовослужбовцям. Окрім цього Павло Жебрівський вручив волонтерам  ГО «Краматорські бджілки» та благодійного фонду «Карітас» відзнаки за участь у гуманітарній ситуації.

Продовжити

Ігор Жданов та Павло Жебрівський привітали переможців «Теренових ігор» у Бахмуті

З нагоди Дня Захисника у Бахмуті відбувся святковий квест «Теренева гра». Міністр молоді та спорту України Ігор Жданов та голова облдержадміністрації Павло Жебрівський взяли участь у підведенні підсумків квесту.

Продовжити

Донеччина вітає захисників України зі святом

На Донеччині у всіх містах, районах та об’єднаних територіальних громадах проходять урочисті заходи, присвячені Дню захисника України. Так, у Бахмуті продовжуються святкування на площі міста, людей розважає військовий оркестр, численні виставки сувенірної продукції, волонтери-майстрині та майстер – клас від військових медиків наданню першої медичної допомоги.

Павло Жебрівський поклав квіти до пам’ятника загиблим захисникам України

14.10.2017 керівник Донецької облдержадміністрації Павло Жебрівський відвідав с. Семенівка, де разом с міським головою Слов’янська Вадимом Ляхом поклав квіти до пам’ятника загиблим захисникам України, які поклали своє життя під час визволення Слов’янська у 2014 році.

Продовжити

АНОНС НА 20.10.17: Запрошуємо на семінар «Українська фотожурналістика в сучасних умовах»

20 жовтня ц.р. з 09:30 по 16:30 Укртелерадіопресінститут проводить семінар на тему «Українська фотожурналістика в сучасних умовах» за адресою (м. Київ, вул.. Богдана Хмельницького,46).

Мета –  підвищення кваліфікації фотокореспондентів центральних, регіональних та місцевих засобів масової інформації.

АНОНС НА 13.10.17: Донеччину відвідає Міністр молоді та спорту Ігор Жданов

13 жовтня відбудеться робоча поїздка Міністра молоді та спорту України Ігоря Жданова і голови Донецької облдержадміністрації Павла Жебрівського.

В ході візиту о 13:30 у Костянтинівському районі відкриють Інноваційний центр розвитку для молоді та дітей «Простір без обмежень» (с. Іллінівка вул. Героїв Праці, 4)

Продовжити

На Донеччині проходить інформаційна кампанія «Я-ГРОМАДА»

В Донецькій області проходить інформаційна кампанія «Я –ГРОМАДА», організатором якої виступили експерти Програми розвитку ООН в Україні за фінансової підтримки Європейського Союзу.

У рамках дорожнього туру інформаційній заходи проходитимуть у тих громадах, які тільки йдуть до об’єднання. Фахівці надали корисну інформацію, пов’язану з процесом децентралізації, мешканцям Краматорська. На черзі – зустрічі у Великій Новосілці, Вугледарі, Маріуполі, Сартані, Дружківці, Слов’янську та Бахмуті.