Мінлива хмарність

Сергій Савчук: Комітетом ВРУ з питань ПЕК схвалено законопроект, який дозволить полегшити підключення до мереж об’єктів з відновлюваної енергетики

15 березня 2017 року члени Комітету ВРУ з питань ПЕК схвалили розроблений спільно з Держенергоефективності законопроект № 6081, який дозволить полегшити підключення до мереж об’єктів з відновлюваної енергетики та вирішити проблему так званого «резервування» потужностей.

Продовжити

Сергій Савчук: За тиждень попит українців на фінансову допомогу на утеплення зріс у 6 разів порівняно з позаминулим тижнем

З початку відновлення дії Урядової програми "теплих" кредитів попит населення на неї, як і очікувалося, стрімко набирає обертів. Так, впродовж останнього тижня, з 6 по 10 березня, здійснено більше 4200 звернень за фінансовою допомогою на енергоефективні заходи, що в 6 разів більше за позаминулий тиждень. При цьому, на ці цілі населенням та ОСББ залучено 89,2 млн грн., тоді як у попередній тиждень в 5 разів менше.

Продовжити

Сергій Савчук: Україна переходить від застарілих адміністративних до європейських стимулюючих методів регулювання відносин у сфері енергоефективності

Сьогодні, 15 березня 2017 року, на засіданні Комітету ВРУ з питань ПЕК схвалено розроблений Держенергоефективності законопроект №4595, який має на меті привести неактуальні законодавчі акти з питань контролю у сфері енергозбереження у відповідність до чинного законодавства та правової практики країн ЄС.

Продовжити

Сергій Савчук: Закликаю парламентарів прийняти законопроекти з енергоефективності, які дозволять заощадити мільйони кубів газу, запровадити широкомасштабну термомодернізацію та виробляти «чисту» енергію в Україні

14 березня 2017 року Голова Держенергоефективності Сергій Савчук взяв участь у спільній робочій нараді членів Комітету ВРУ з питань ПЕК та Комітету з питань будівництва, містобудування і житлово-комунального господарства, яку було присвячено обговоренню пакету законопроектів з енергоефективності.

Продовжити

Сергій Савчук: Довгострокові контракти на продаж «зеленої» електроенергії – це та гарантія, на яку чекають інвестори та розробники проектів для безперешкодного залучення фінансування

15 березня 2017 року Голова Держенергоефективності Сергій Савчук провів зустріч з представниками компанії «Khmelnytsky Bio Power Plant LLC», яка планує встановити поблизу міста Хмельницького електростанцію потужністю 44 МВт, яка працюватиме на соломі.

Продовжити

Сергій Савчук: Перший ЕСКО-інвестор почав отримувати повернення своїх інвестицій, вкладених у підвищення енергоефективності школи на Одещині

Перший в Україні ЕСКО-інвестор вже повернув вкладені ним кошти в енергосервіс бюджетного об’єкту на Одещини за три місяці опалювального сезону 2016-2017 рр. Таким чином, компанія ТОВ «ІНТЕРЕНЕРГО СЕРВІС», що підписала перший в Україні контракт на утеплення об’єктів соціальної сфери в Одеській області, мала змогу переконатися в економічній привабливості таких проектів та надійності укладання енергосервісних договорів із місцевою владою.

Продовжити

Сергій Савчук: За 2 місяці 2017 року місцевими громадами у співпраці із Держенергоефективності вдвічі збільшено кількість місцевих програм співфінансування утеплення житла

Завдяки тісній співпраці Держенергоефективності та місцевої влади, постійному діалогу та консультаціям третій рік поспіль приймаються місцеві програми додаткового здешевлення "теплих" кредитів. У перші два місяці 2017 року активність місцевих громад у цьому питанні перевершила будь-які очікування та прогнози.

Продовжити

Сергій Савчук: Україна та Казахстан підписали Договір про участь нашої країни у Міжнародній спеціалізованій виставці «ЕКСПО-2017»

23 лютого 2017 року у Міністерстві закордонних справ Казахстану відбулося підписання Договору про участь України у Міжнародній спеціалізованій виставці «ЕКСПО-2017», яка проходитиме у м. Астана з 10 червня по 10 вересня цього року. Тема виставки – «Енергія майбутнього».

Продовжити

Сергій Савчук: Енергоефективні заходи обійдуться у рази дешевше завдяки Урядовій та місцевим програмам здешевлення «теплих» кредитів

Урядова програма «теплих» кредитів зруйновує міф про те, що енергоефективність – це дороге задоволення, на окупність якого треба чекати роками.  Механізм співфінансування енергоефективних заходів - з державного, обласного чи місцевого бюджетів - дає змогу населенню швидко провести енергомодернізацію житла з мінімальними власними капіталовкладеннями й на виході отримати зменшені комунальні рахунки.

Продовжити

Сергій Савчук: Український ринок «зелених» проектів може бути цікавий для інвесторів Казахстану

21 лютого Голова Держенергоефективності Сергій Савчук, очолюючи українську делегацію, прибув до м. Астана (Казахстан) і провів зустріч з представниками Національного агентства з питань експорту та інвестицій «KAZNEX INVEST», з якими обговорив інвестиційний потенціал відновлюваної енергетики в Україні та ефективні шляхи залучення інвестицій у цю сферу.