Сергій Савчук: Уряд схвалив рішення, за яким в Україні телевізори та кондиціонери повітря реалізовуватимуть з енергетичними етикетками європейського зразка

24 травня на засіданні Уряду затверджено розроблені Держенергоефективності технічні регламенти енергетичного маркування телевізорів та кондиціонерів повітря. Відповідно до цих регламентів всі кондиціонери та телевізори в Україні реалізовуватимуть разом з енергетичними етикетками європейського зразка.

Продовжити

Голова Держенергоефективності представив для Bloomberg New Energy Finance потенціал відновлюваної енергетики в Україні

Досягнення країни у розвитку «чистої» енергетики, значний ресурсний потенціал, оновлене законодавство, гарантії для інвесторів, можливі ризики та їх подолання – все це презентував Голова Держенергоефективності Сергій Савчук журналісту всесвітньо відомого видання  «BloombergNewEnergyFinance» у ході інтерв’ю.

Продовжити

ОСББ-учасникам програми «теплих» кредитів Держава відшкодовує майже половину і більше витрат на енергоефективні заходи

Можливість заощадити майже половину і більше коштів при утепленні будинків – це ще один важливий фактор, який мотивує все більше ОСББ долучатися до Урядової програми «теплих» кредитів.

Продовжити

Сергій Савчук: Україна готується гідно презентувати інвестиційний потенціал «чистої» енергетики на ЕКСПО-2017

На цьому наголосив Голова Держенергоефективності Сергій Савчук під час прес-конференції «Україна на ЕКСПО 2017: енергія творчих людей», яка відбулася 22 травня у ІА «Інтерфакс Україна» за ініціативи Торгово-промислової палати України.

Продовжити

Сергій Савчук: На початку травня, лише за три робочі дні, ще 17 ОСББ поспішили скористатися «теплими» кредитами

Початок травня став для багатьох сімей ідеальною нагодою подбати про утеплення житла. Минулого тижня, впродовж лише трьох робочих днів, ще 17 ОСББ з різних міст країни стали учасниками програми «теплих» кредитів та залучили у державних банках 3,8 млн грн. на реалізацію енергоефективних заходів у своїх будинках. Для порівняння у січні цього року ОСББ використали 1,6 млн грн. на ці цілі, а у лютому – 1,7 млн гривень.

Продовжити

Сергій Савчук: У I кварталі цього року ще 200 родин встановили сонячні панелі та почали заробляти на «чистій» електроенергії

В Україні спостерігається позитивна динаміка попиту на сонячні панелі з боку населення. Незважаючи на холодну пору року та низку зимово-весняних свят, у I кварталі 2017 року ще 200 родин встановили приватні сонячні електростанції загальною потужністю 3,4 МВт.

Продовжити

Сергій Савчук: III Форум енергоефективного партнерства засвідчив послідовну цілеспрямовану політику Уряду у сфері енергоефективності

Третій рік поспіль Держенергоефективності тісно співпрацює з місцевою владою та громадами у сфері енергоефективності. Першим напрямом спільної роботи було масштабне утеплення житлових будівель, другим - впровадження ЕСКО-механізму. Пріоритет у 2017 році – запровадження енергетичного менеджменту у бюджетних установах. Про це заявив Голова Держенергоефективності Сергій Савчук під час відкриття III Форуму енергоефективного партнерства «Енергетичний менеджмент. Досвід кращих».

Продовжити

Держенергоефективності спільно з місцевими органами влади започатковує масштабне впровадження енергоменеджменту у бюджетних установах

Голови облдержадміністрацій та міських рад взяли на себе зобов’язання впроваджувати системи енергоменеджменту у школах, дитсадках, лікарнях та інших бюджетних закладах. Надавати їм підтримку у цьому буде Держенергоефективності. Про це йдеться у Меморандумах, підписаних сторонами у ході III Форуму енергоефективного партнерства.

Продовжити

Українські родини вже сьогодні готуються до наступного опалювального сезону та утеплюють будинки

Завершення опалювального сезону 2016/2017 рр. дає змогу домогосподарствам зробити чимало висновків щодо необхідності впроваджувати енергоефективні заходи. Все більше сімей усвідомлюють, що подбати про утеплення житла треба  заздалегідь, вже сьогодні.

Продовжити

Сергій Савчук: У березні українці-учасники програми «теплих» кредитів залучили на енергоефективні заходи рекордну суму коштів – півмільярда гривень

У березні понад 25 тисяч родин стали учасниками Урядової програми "теплих" кредитів та залучили на реалізацію енергоефективних заходів у своїх оселях 509 млн гривень. Це абсолютний рекорд, досягнутий вперше за три роки дії програми. Ця сума коштів у півтора рази та навіть удвічі перевищує показники кращих періодів програми. Наприклад, у листопаді 2015 року за місяць сім'ї отримували разом близько 300 млн гривень.

Продовжити

Сергій Савчук: Українці активно впроваджують енергоефективні заходи, залучаючи на це щотижня щонайменше 100 млн. гривень

Цього року з моменту відновлення Урядової програми "теплих" кредитів попит на неї невпинно зростає. Якщо позаминулого тижня родини залучили майже 120 млн грн. на утеплення своїх домівок, то цього тижня – вже 130 млн гривень. При цьому, всі три напрями програми залишаються популярними. Зокрема, за тиждень: