сонячно

Сергій Савчук: Разом з данськими партнерами будемо працювати над збільшенням виробництва тепла з відновлюваних джерел в Україні

Дослідити шляхи збільшення частки відновлюваних джерел енергії в системі теплопостачання України – мета нового проекту, який буде реалізовано в рамках двосторонньої співпраці України та Данії. План його реалізації обговорив Голова Держенергоефективності Сергій Савчук разом з Георгієм Гелетухою - головою Біоенергетичної асоціації України та Клаусом Фафнером - керівником проекту данської компанії «Rambøll Denmark», яка має понад 70-річний досвід роботи в енергетиці та реалізує низку проектів в 14 містах України.

Продовжити

За два тижні липня ОСББ залучили на утеплення багатоповерхівок майже 20 млн гривень

З початку липня, лише за два тижні, ОСББ залучили на енергоефективні заходи майже 20 млн грн. за програмою «теплих кредитів». Для порівняння за весь червень на ці цілі ОСББ спрямували 18,5 млн гривень.

Продовжити

Сергій Савчук: Для ЕСКО-інвесторів зібрали понад 7 тис. потенційних об’єктів, що потребують термомодернізації

У тісній співпраці з місцевими органами влади Держенергоефективності сформувало національну інформаційну базу потенційних ЕСКО-об’єктів: http://saee.gov.ua/uk/content/energoservis_1. Наразі вона налічує понад 7 тис. бюджетних установ, що потребують термомодернізації і можуть бути найбільш цікавими для ЕСКО-компаній з точки зору інвестування.

Продовжити

В Україні завдяки енергетичним культурам можна замістити близько 20 млрд м3 газу

Про це заявив Юрій Шафаренко, директор Департаменту відновлюваних джерел енергії Держенергоефективності, на практичному семінарі «День енергетичного поля», що відбувся 30 травня у Луцьку.

Продовжити

Уряд схвалив рішення, за яким в Україні пилососи та барабанні сушильні машини реалізовуватимуть з енергетичними етикетками європейського зразка

31 травня на засіданні Уряду затверджено розроблені Держенергоефективності технічні регламенти енергетичного маркування пилососів та побутових барабанних сушильних машин.

Продовжити

Сергій Савчук: Завдяки «зеленим» проектам міста стають економічно сильнішими, а громади – заможнішими

У цьому запевнив мерів різних міст Голова Держенергоефективності Сергій Савчук у ході семінару для органів місцевого самоврядування, організованого ВГО «Клуб мерів» 30 травня у Києві.

Продовжити

Сергій Савчук: Уряд схвалив рішення, за яким в Україні телевізори та кондиціонери повітря реалізовуватимуть з енергетичними етикетками європейського зразка

24 травня на засіданні Уряду затверджено розроблені Держенергоефективності технічні регламенти енергетичного маркування телевізорів та кондиціонерів повітря. Відповідно до цих регламентів всі кондиціонери та телевізори в Україні реалізовуватимуть разом з енергетичними етикетками європейського зразка.

Продовжити

Голова Держенергоефективності представив для Bloomberg New Energy Finance потенціал відновлюваної енергетики в Україні

Досягнення країни у розвитку «чистої» енергетики, значний ресурсний потенціал, оновлене законодавство, гарантії для інвесторів, можливі ризики та їх подолання – все це презентував Голова Держенергоефективності Сергій Савчук журналісту всесвітньо відомого видання  «BloombergNewEnergyFinance» у ході інтерв’ю.

Продовжити

ОСББ-учасникам програми «теплих» кредитів Держава відшкодовує майже половину і більше витрат на енергоефективні заходи

Можливість заощадити майже половину і більше коштів при утепленні будинків – це ще один важливий фактор, який мотивує все більше ОСББ долучатися до Урядової програми «теплих» кредитів.

Продовжити

Сергій Савчук: Україна готується гідно презентувати інвестиційний потенціал «чистої» енергетики на ЕКСПО-2017

На цьому наголосив Голова Держенергоефективності Сергій Савчук під час прес-конференції «Україна на ЕКСПО 2017: енергія творчих людей», яка відбулася 22 травня у ІА «Інтерфакс Україна» за ініціативи Торгово-промислової палати України.

Продовжити

Сергій Савчук: На початку травня, лише за три робочі дні, ще 17 ОСББ поспішили скористатися «теплими» кредитами

Початок травня став для багатьох сімей ідеальною нагодою подбати про утеплення житла. Минулого тижня, впродовж лише трьох робочих днів, ще 17 ОСББ з різних міст країни стали учасниками програми «теплих» кредитів та залучили у державних банках 3,8 млн грн. на реалізацію енергоефективних заходів у своїх будинках. Для порівняння у січні цього року ОСББ використали 1,6 млн грн. на ці цілі, а у лютому – 1,7 млн гривень.