сонячно

Сергій Савчук: У березні українці-учасники програми «теплих» кредитів залучили на енергоефективні заходи рекордну суму коштів – півмільярда гривень

У березні понад 25 тисяч родин стали учасниками Урядової програми "теплих" кредитів та залучили на реалізацію енергоефективних заходів у своїх оселях 509 млн гривень. Це абсолютний рекорд, досягнутий вперше за три роки дії програми. Ця сума коштів у півтора рази та навіть удвічі перевищує показники кращих періодів програми. Наприклад, у листопаді 2015 року за місяць сім'ї отримували разом близько 300 млн гривень.

Продовжити

Сергій Савчук: Українці активно впроваджують енергоефективні заходи, залучаючи на це щотижня щонайменше 100 млн. гривень

Цього року з моменту відновлення Урядової програми "теплих" кредитів попит на неї невпинно зростає. Якщо позаминулого тижня родини залучили майже 120 млн грн. на утеплення своїх домівок, то цього тижня – вже 130 млн гривень. При цьому, всі три напрями програми залишаються популярними. Зокрема, за тиждень:

Продовжити

Сергій Савчук: Україна переймає досвід Фінляндії у заміщенні газу альтернативними видами палива

29 березня, очолюючи офіційну делегацію України до м. Хельсінкі (Фінляндія), Голова Держенергоефективності Сергій Савчук взяв участь у Північно-балтійській біоенергетичній конференції. Ключовими темами заходу стали політика заміщення традиційних енергоресурсів альтернативними видами палива та розвиток ринків біомаси, високоефективної когенерації, біопалива.

Продовжити

Сергій Савчук: Більше 3 тисяч родин-учасників програми «теплих» кредитів отримали понад 3 млн грн безповоротної фінансової допомоги на утеплення

Нещодавно Урядова програма «теплих» кредитів запрацювала на повну силу і вже цього тижня її учасники отримали належне їм відшкодування витрат на впровадження енергоефективних заходів у своїх оселях.

Продовжити

Сергій Савчук: Український ринок проектів з відновлюваної енергетики цікавий для інвесторів з Туреччини

23 березня Голова Держенергоефективності Сергій Савчук провів зустріч з представниками великих турецьких компаній: Global Investment Holdings – потужною інвестиційною компанією, серед основних напрямів роботи чимале місце займає відновлювана енергетика, а також Tres Energy, що інвестує та реалізує проекти з когенерації та тригенерації.

Продовжити

Сергій Савчук: Парламент прийняв законопроект, який дозволить ЕСКО-компаніям інвестувати в утеплення бюджетних установ в Україні

Сьогодні, 23 березня, на засіданні Парламенту прийнято у другому читанні законопроект № 4549 щодо продовження укладання енергосервісних договорів для термомодернізації будівель бюджетних установ. Свої голоси «за» віддали 228 народних депутатів України.

Продовжити

Сергій Савчук: Участь українського бізнесу у Міжнародній спеціалізованій виставці ЕКСПО-2017 – найкраща нагода залучити інвестиції у «зелені» проекти

З 10 червня по 10 вересня 2017 року у м. Астана (Казахстан) Україна буде учасником потужної Міжнародної спеціалізованої виставки ЕКСПО-2017 «Енергія майбутнього». Щоб гідно презентувати Україну та продемонструвати перспективи участі бізнесу у цій виставці Держенергоефективності спільно з Мінекономрозвитку та Торгово-промисловою палатою України організували та провели нараду з представниками українських компаній, задіяних у сфері відновлюваної енергетики та енергоефективності. Захід відбувся 21 березня у Києві.

Продовжити

Сергій Савчук: Інноваційні онлайн-технології надання «теплих» кредитів через ПриватБанк дозволять ще більшій кількості родин скористатися Урядовою програмою з утеплення житла

21 березня Голова Держенергоефективності Сергій Савчук став учасником презентації нових інтерактивних сервісів від Приватбанку - «Приват.Share». Разом із Прем’єр-міністром України Володимиром Гройсманом та іншими високопосадовцями Голова Агентства ознайомився з низкою оновлених технологій ПриватБанку, завдяки яким можна оперативно отримувати різноманітні банківські послуги.

Продовжити

Сергій Савчук: Виробникам тепла «не з газу» бути! Парламент прийняв законопроект № 4334 у другому читанні!

Сьогодні, 21 березня, на засіданні Верховної Ради України прийнято розроблений спільно з Держенергоефективності законопроект № 4334 щодо стимулювання виробництва теплової енергії з альтернативних джерел. За це рішення  проголосувало 238 народних депутатів України.

Продовжити

Сергій Савчук: За останній тиждень ще понад 5 тисяч українських родин залучили майже 120 млн грн. на заходи з економії енергоресурсів по програмі "теплих" кредитів

З початку весни з кожним новим тижнем, як тільки Урядова програма безповоротної фінансової допомоги на утеплення житла знову запрацювала на повну силу, її популярність швидко зростає. Лише за останній тиждень понад 5 тисяч українських родин скористалися "теплими" кредитами, залучивши 119,3 млн грн. на утеплення житла. Для порівняння позаминулого тижня кількість нових учасників програми склала близько 4 тисяч сімей, а сума коштів – 89 млн гривень.

Продовжити

Сергій Савчук: Комітетом ВРУ з питань ПЕК схвалено законопроект, який дозволить полегшити підключення до мереж об’єктів з відновлюваної енергетики

15 березня 2017 року члени Комітету ВРУ з питань ПЕК схвалили розроблений спільно з Держенергоефективності законопроект № 6081, який дозволить полегшити підключення до мереж об’єктів з відновлюваної енергетики та вирішити проблему так званого «резервування» потужностей.