сонячно

ЕЛЕКТРОННА ДОКУМЕНТАЛЬНА ВИСТАВКА ДО ДНЯ ПАМ’ЯТІ ТА ПРИМИРЕННЯ І 72-Ї РІЧНИЦІ ПЕРЕМОГИ НАД НАЦИЗМОМ У ДРУГІЙ СВІТОВІЙ ВІЙНІ

Архівним відділом виконавчого органу Торецької міської ради організовано роботу з проведення електронної документальної виставки щодо відзначення у 2017 році Дня пам’яті та примирення і 72-ї річниці перемоги над нацизмом у Другій світовій війні з використанням  документів, наданих державним архівом Донецької області.

Продовжити

Оперативна інформація про використання бюджетних коштів за період з 18.04 по 21.04.2017 року

За період з 18.04 по 21.04.2017 року надходження до загального фонду міського бюджету склали 2067,7 тис.грн., в тому числі: податки та збори – 1207,6 тис.грн., трансферти з державного бюджету – 860,1 тис.грн.

Торецьк відвідав студентський театральний гурток «Театр на схід» зі Львова

24 квітня в музичній школі ім. І. Карабиця була представлена комедійна постанова для військовослужбовців, які знаходяться на лінії зіткнення за участі студентів Українсько-католицького університету.

Продовжити

До уваги громадських активістів!

Донецька обласна організація «Комітет виборців України» запрошує представників громадських організацій Донеччини та Луганщини на тренінг «Локальний аналіз дієвих громад».

Продовжити

До уваги молоді та представників молодіжних громадських організацій

З 29 квітня по 02 травня 2017 року Мінмолодьспорт спільно з відділом сім'ї та молоді Тернопільської обласної державної адміністрації у партнерстві з Всеукраїнською молодіжною громадською організацією «Молодіжний Націоналістичний Конгрес» проводитимуть на Тернопільщині Всеукраїнську акцію, спрямовану на підвищення рівня знань про видатних особистостей українського державотворення, «Гурби – Антонівці – 2017».