Мінлива хмарність

Інформація про заходи централізованої бібліотечної системи м. Торецьк, щодо відзначення Дня Національної гвардії в Україні та Дня Служби безпеки України 2017 рік

Україна - унітарна держава, і це - вибір народу. Цілісність і єдність багатонаціонального українського суспільства, повага прав і свобод людини, дотримання законності та правопорядку, традиції активних і здорових народних ініціатив - запорука життя і процвітання держави, її цінності та національна ідея. На захист цих цінностей покликана еліта українського суспільства - Національна гвардія України.

Продовжити

Шановні громадяни! Увага! Планова комплексна технічна перевірка засобів оповіщення населення

29 березня 2017 року з 14 годин та до 14 годин 30 хвилині Департаментом з питань цивільного захисту, мобілізаційної та оборонної роботи Донецької облдержадміністрації буде проводитись планова комплексна технічна перевірка засобів оповіщення населення Донецької області з включенням  електросирен та відбором радіотрансляційної мережі.

Продовжити

У березні близько 2 500 бенефіціарів проекту грошової допомоги МОМ, що фінансується Бюро з питань населення, біженців та міграції Державного департаменту США (PRM), отримають кошти на найнагальніші потреби

Загалом близько 5 700 уразливих людей, що зазнали наслідків конфлікту, а саме місцевих мешканців, ВПО та людей, що повернулися і живуть у безпосередній близькості до лінії розмежування у Донецькій та Луганській областях, отримають грошову допомогу від МОМ до червня.

Продовжити

З нагоди відзначення Дня Національної гвардії України та Дня Служби безпеки України в Дзержинському професійному ліцеї класними керівниками в закріплених групах проведені виховні години

Бібліотекарем ліцею Хижняк О.Ю. підготовлена тематична експозиція з даної теми, вихователем гуртожитку Клунною Л.В. організовано відвідування учнями, які мешкають в гуртожитку ліцею, виставки та виховного заходу з даної теми в бібліотеці-філії №2 м.Торецька, практичним психологом Бодачовою О.А. проведено інформаційну годину в гуртожитку ліцею.

Продовжити

В Торецькій виправній колонії (№ 2) проведені заходи для засуджених, присвячені Всесвітньому дню боротьби проти туберкульозу

24 березня 2017 року адміністрацією Державної установи «Торецька виправна колонія №2» та працівниками медичної частини установи було проведено ряд заходів присвячених Всесвітній день боротьби з туберкульозом.