сонячно

Святкування 3-ї річниці звільнення міста Торецьк від незаконних збройних формувань

Три роки тому, 21 липня 2014 року, звідні підрозділи Сил спеціальних операцій України, провівши блискавичну спецоперацію, звільнили місто Торецк від незаконних збройних формувань.

Продовжити

Турнір з швидких шахів з нагоди Міжнародного дня шахів та 3-ї річниці визволення м. Торецьк від незаконних збройних формувань

20 липня 2017 року в приміщенні бібліотеки – філії № 1 для дітей централізованої бібліотечної системи розпочався турнір з швидких шахів з нагоди Міжнародного дня шахів та 3-ї річниці визволення м. Торецьк від незаконних збройних формувань.

Продовжити

У Краматорську розглянули тарифи на послуги «Води Донбасу»

У Краматорську відбувся круглий стіл з питань встановлення тарифів на послуги з водопостачання та водовідведення для КП «Компанія «Вода Донбасу». Участь у заході взяли заступник Міністра регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України Едуард Кругляк, голова Донецької облдержадміністрації Павло Жебрівський, представники комунального підприємства «Компанія «Вода Донбасу», а також представники громадськості.

Продовжити

У Краматорську розглянули напрямки підвищення зайнятості населення

У Краматорську пройшло засідання круглого столу на тему «Врегулювання ситуації на ринку праці регіону шляхом створення нових робочих місць, сприяння розвитку малого та середнього бізнесу: досвід і перспективи», в якому взяли участь голова Донецької облдержадміністрації Павло Жебрівський, директор Донецького обласного центру зайнятості Валентина Рибалко, керівники структурних підрозділів ОДА, представники міст та районів області, підприємці та представники міжнародних організацій. Головною темою круглого столу став пошук шляхів збільшення кількості робочих місць, розвиток малих та середніх підприємств, а відтак подолання безробіття.

Продовжити

Ремонт лазне-прального комплексу проведено в Торецькій виправній колоні (№ 2)

У Державній установі «Торецька виправна колонія (№2)» для засуджених створюються всі умови для того, щоб люди, які потрапили сюди, не відчували себе відірваними від суспільства і в чомусь ущемленими. Для цього в установі є ряд заходів і комплексів.

Продовжити

Шановні мешканці міста Торецьк!

20 липня 2017 року о 10.30 в приміщенні бібліотеки – філії № 1 для дітей централізованої бібліотечної системи (м. Торецьк, вул. Маяковського, буд. 20) відбудеться турнір з швидких шахів з нагоди Міжнародного дня шахів та 3-ї річниці визволення м. Торецьк від незаконних збройних формувань.