Свято Останнього дзвоника в загальноосвітній школі №9

Сьогодні на свято Останнього дзвоника в загальноосвітній школі №9 з привітаннями завітали : секретар міської ради Юрій Миколайович Євсіков, заступник директора Департаменту соціального захисту ОДА, начальник управління у справах пільгової категорії громадян Людмила Миколаївна Романенко, директор Департаменту соціального захисту м. Торецька Олександр Вікторович Кузін, начальник міського відділу освіти Володимир Миколайович Орєшкін.

Продовжити

Шановні тореччани та фізичні особи підприємці!

Наразі у всіх містах Донецькій області з метою реалізації державних норм України, заходів з впорядкування розміщення вивісок, покращення їх вигляду в міському середовищі, поліпшення естетичних якостей інтер’єру вулиць приводяться до ладу всі рекламні вивіски та таблички.

Продовжити

В Ужгороді відбудеться Всеукраїнський фестиваль "Карпатська Україна"

26-27 травня 2017 року в м. Ужгород Закарпатської області відбудеться Всеукраїнський фестиваль, спрямований на ушанування героїв боротьби українського народу за незалежність і територіальну цілісність України, "Карпатська Україна".

Продовжити

Торецьк приєднався до акції «Від міста до міста»

З 6 травня 2017 року розпочався VI тур Великої Української Ходи, акції «Від міста до міста», яка подорожує містами Донецької області. Організатором цього дійства є учасниця Майдану, відома активістка, волонтерка, Катерина Валевська. Вона, разом з Оксаною Герасименко та іншими волонтерами, мандрує куточками України за для вшанування пам’яті героїв та від міста до міста, від бригад до батальйонів з’єднати прапори з підписами та побажаннями, які символізують єдність України в прагненні миру.

Шановні, платники податків!

Звертаємо Вашу увагу на те, що у цей складний час мають місце випадки звернення шахраїв до суб’єктів господарювання від імені керівництва Бахмутської ОДПІ з метою отримання коштів, отримання матеріальної допомоги та інше. Не піддавайтесь на провокації шахраїв.