(06247) 4-10-33

12°C

Торецьк

Хмарно

Конкурс вишивки «Покрова – свято весіль, матері, воїнов і прощення»

Конкурс вишивки «Покрова – свято весіль, матері, воїнов і прощення»

Донецький обласний дитячо-молодіжний центр оголошує on-line конкурсу вишивки, присвячений святій Покрові Пресвятої Богородиці водночас з Днем Українського козацтва «Покрова –...
Театральний світ казок

Театральний світ казок

13.10.17 року за сприяння "Українського форуму благодійників" та ГО "Екологія та соціальний захист" було проведено зустріч зі школярами ЗОШ №2 та школи-інтернату - це були маленькі...
ПЕРЕМОГА В ТОРСЬКОМУ

ПЕРЕМОГА В ТОРСЬКОМУ

14-16 жовтня2017 року у с. Торському проходив Відкритий чемпіонат, ІХ-Х Етап Кубка Донецької області зі спортивного орієнтування і ІV Етап і Фінал DonOrientCham, в якому взяли участь...
Публічна дискусія «Громадська думка Донбасу: загальні історії, ключові проблеми та шляхи їх вирішення»

Публічна дискусія «Громадська думка Донбасу: загальні історії, ключові проблеми та шляхи їх вирішення»

18 жовтня 2017 року у приміщенні Центральної бібліотечної системи відбулась публічна дискусія «Громадська думка Донбасу: загальні історії, ключові проблеми та шляхи їх вирішення»....
50-ти річний ювілей дитячго садочка «Золотий ключик»

50-ти річний ювілей дитячго садочка «Золотий ключик»

Сьогодні керівник військово-цивільної адміністрації міста Торецьк Ярослав Руденко та в.о. заступника керівника Олена Кульбачна завітали на свято до дошкільного навчального закладу №8....
Телефон «гарячої лінії» Донецького обласного військового комісаріату

Телефон «гарячої лінії» Донецького обласного військового комісаріату

У зв’язку із проведенням цілеспрямованої роботи керівництвом Збройних Сил України щодо недопущення правопорушень, пов’язаних із отриманням неправомірної вигоди (хабарництвом)...
У загальноосвітніх навчальних закладах міста проведені заходи щодо відзначення Дня захисника України

У загальноосвітніх навчальних закладах міста проведені заходи щодо відзначення Дня захисника України

Напередодні свята бійці 128 бригади провели уроки мужності у всіх ЗОШ міста. Протягом тижня проведені спортивно-ігрові заходи, святкові ярмарки, історичні квести, козацькі розваги,...
Обласний семінар з декоративно – ужиткового та образотворчого мистецтва

Обласний семінар з декоративно – ужиткового та образотворчого мистецтва

На базі Станції юних техніків м. Торецьк 12.10.2017 року пройшов обласний семінар з декоративно – ужиткового та образотворчого мистецтва для керівників гуртків позашкільних та...

Всі новини >>>

Положення про відділ

                                                                                                              Додаток 11

до рішення міської ради

від 29.04.2016 № 6/81-25

ПОЛОЖЕННЯ

про відділ ведення Державного реєстру виборців виконавчого органу Торецької міської ради

 1. ЗАГАЛЬНІ ПОЛОЖЕННЯ

1.1 Відділ ведення Державного реєстру виборців (далі - відділ ведення Реєстру)         є структурним підрозділом виконавчого органу міської ради, який утворюється міською радою, їй підзвітний та підконтрольний і підпорядковується виконавчому комітету міської ради, міському голові, керуючому справами виконкому;

1.2. Відділ ведення Реєстру у своїй діяльності керується Конституцією України, законами України, актами Президента України, Кабінету Міністрів України, Центральної виборчої             комісії,           рішеннями     міської           ради,   виконавчого комітету         міської            ради розпорядженнями міського голови, а також положенням про відділ ведення Реєстру.

1.3 Начальник та інші працівники відділу ведення Реєстру призначаються на посади   та звільняються з посад міським головою в установленому законодавством порядку.

 1. ОСНОВНІ ЗАВДАННЯ ТА ФУНКЦІЇ

2.1 Основними завданнями відділу ведення Реєстру є:

2.1.1Ведення Реєстру виборців (далі - Реєстр), до якого вносяться відомості про громадян України, які мають право голосу відповідно до статті 70 Конституції України         (далі - виборці) і проживають або перебувають на відповідній території.

2.1.2 Складання та уточнення списків виборців для проведення виборів         і референдумів.

2.2 Відділ ведення Реєстру відповідно до покладених на нього завдань:

2.2.1 Забезпечує ведення Реєстру, що передбачає здійснення організаційно-правової підготовки та виконання в режимі записування таких дій: внесення запису про виборця         до бази даних Реєстру; внесення змін до персональних даних виборців, що містяться в базі даних Реєстру; знищення запису Реєстру на підставах і у спосіб, що встановлені Законом України «Про Державний реєстр виборців» (далі - Закон) та рішеннями розпорядника Реєстру, прийнятими згідно із Законом, з використанням візуального та автоматизованого контролю за повнотою та коректністю персональних даних Реєстру.

2.2.2 Веде облік усіх дій щодо зміни бази даних Реєстру в порядку та за формою, встановленими розпорядником Реєстру.

2.2.3 Забезпечує відповідно до законодавства захист Реєстру під час його ведення,         в тому числі дотримання вимог функціонування комплексної системи захисту інформації         в автоматизованій інформаційно-телекомунікаційній системі «Державний реєстр виборців».

2.2.4 Визначає на підставі відомостей про виборчу адресу виборця номер виборчого округу, округу з референдуму (зазначає закордонний округ) та номер виборчої дільниці, дільниці референдуму, до яких відноситься виборець.

2.2.5 В установленому законом порядку розглядає звернення громадян з питань, пов’язаних з його діяльністю.

2.2.6 Проводить у разі потреби перевірки відомостей про особу, зазначених у заяві про включення до Реєстру чи зміну її персональних даних, внесених до Реєстру.

2.2.7 Надсилає на виборчу адресу виборця повідомлення про його включення         до Реєстру за формою, встановленою розпорядником Реєстру.

2.2.8 Надсилає на виборчу адресу виборця повідомлення про внесення змін до його персональних даних, внесених до Реєстру.

2.2.9 Надає на письмовий запит виборця, поданий у встановленому Законом порядку, відповідну інформацію з Реєстру.

2.2.10 Здійснює періодичне поновлення, а також уточнення персональних даних Реєстру.

2.2.11 Забезпечує у разі призначення виборів чи референдумів складання, уточнення та виготовлення списків виборців на виборчих дільницях, дільницях референдуму відповідно до законодавства.

2.2.12 Здійснює відповідно до законодавства заходи щодо тимчасової зміни місця голосування виборця без зміни його виборчої адреси.

2.2.13 Виготовляє іменні запрошення виборцям на вибори чи референдуми         у випадках, передбачених законодавством.

2.2.14 Отримує від дільничних виборчих комісій відомості про зміни, внесені ними   до уточнених списків виборців, для опрацювання в установленому Законом порядку.

2.2.15 Проводить перевірку звернень політичних партій, розглядає запити виборчих комісій в установленому Законом порядку.

2.2.16 Надає необхідну інформацію на запит суду стосовно уточнення відомостей         про виборця у зв’язку з розглядом адміністративної справи щодо уточнення списку виборців.

2.2.17 Надає в установленому законом порядку статистичну інформацію про кількісні характеристики виборчого корпусу на підставі відомостей Реєстру.

2.2.18 Проводить перевірку некоректних відомостей Реєстру, виявлених розпорядником Реєстру.

2.2.19 Формує подання до Центральної виборчої комісії щодо виборчих дільниць,         які існують на постійній основі, за наданими суб’єктами їх внесення відомостями.

2.2.20 Здійснює облік виборчих дільниць, які існують на постійній основі.

2.2.21 Вносить до Реєстру дані про номери і межі одномандатних, територіальних виборчих округів після отримання від територіальних виборчих комісій рішення про утворення таких округів.

2.2.22 Передає до Центральної виборчої комісії зміст рішень та повідомлення виборчих комісій у передбачених законодавством випадках.

2.2.23 Здійснює налаштування та супроводження програмного і технічного забезпечення Реєстру.

2.2.24 Здійснює інші функції відповідно до законодавства, необхідні для виконання покладених на нього завдань.

2.3Покладення на відділ ведення Реєстру завдань, що виходять за межі його компетенції, не допускається.

 1. ПРАВА

Відділ ведення Реєстру має право одержувати в установленому порядку від виборців, органів виконавчої влади, органів місцевого самоврядування, виборчих комісій, комісій референдуму, закладів, установ та організацій, їх посадових осіб інформацію, документи          та матеріали, необхідні для виконання покладених на нього завдань.

 1. ВЗАЄМОДІЯ

Відділ ведення Реєстру взаємодіє у процесі виконання покладених на нього завдань із структурними підрозділами відповідно Міністерства закордонних справ, органами місцевого самоврядування, закордонними дипломатичними установами України, виборчими комісіями, комісіями референдуму, а також закладами, установами та організаціями всіх форм власності, об’єднаннями громадян і окремими громадянами.

 1. ОРГАНІЗАЦІЯ РОБОТИ ВІДДІЛУ

5.1 Відділ ведення Реєстру очолює начальник, який

         5.1.1 Забезпечує виконання на відповідній території Закону України «Про Державний реєстр виборців», законів України про вибори та референдуми з питань, що стосуються діяльності відділу ведення Реєстру;

5.1.2 Здійснює керівництво діяльністю відділу і несе персональну відповідальність         за виконання покладених на відділ завдань;

5.1.3 Розподіляє обов’язки між працівниками відділу;

5.1.4 Видає накази у випадках та в порядку, визначених Законом, організовує і контролює їх виконання;

5.1.5 Забезпечує в межах своїх повноважень зберігання інформації з обмеженим доступом відповідно до законодавства;

5.1.6 Вносить у встановленому порядку пропозиції щодо фінансового забезпечення роботи відділу ведення Реєстру;

5.1.7 Підписує визначені Законом документи, що скріплюються печаткою відділу;

5.1.8 Вносить у встановленому законодавством порядку пропозиції стосовно притягнення до відповідальності осіб, винних у порушенні Закону;

5.1.9 Забезпечує в установленому законом порядку представництво інтересів відділу ведення Реєстру в судах;

5.1.10 Виконує інші повноваження згідно з актами законодавства та положенням         про відділ.

         5.2 Структура та штатна чисельність відділу ведення Реєстру затверджується міською радою.

         5.3 У складі   відділу   ведення   Реєстру   працює один   головний спеціаліст   та один спеціаліст І категорії, які підзвітні та підпорядковані в своїй діяльності начальнику відділу, керуючому справами виконкому та міському голові.

         5.4 Відділ ведення Реєстру має власну печатку та бланк.

Секретар міської ради                                                                               Ю.М.Євсіков

Анонси подій

Звернення

 

Торецьк – промислове місто з сформованим економічним потенціалом, активною громадою і інвестиційно-орієнтованим місцевим самоврядуванням. Наявність власних паливно-енергетичних і мінерально-сировинних ресурсів, розгалужена мережа автомобільних доріг і залізниці створили умови для розвитку діючого промислового комплексу, виробничої і соціальної інфраструктури. Ми різнобічно підтримуємо розвиток бізнесу і здатні забезпечити сприятливі для цього умови, оскільки впорядкували наявні вільні земельні ділянки комерційного призначення, зберегли промислові будівлі ліквідованих вугільних шахт і розгалужену мережу інженерних комунікацій (тепло, вода, газ, енергозабезпечення). На сьогодні ми виступаємо ініціаторами проектів, що мають важливе і стратегічне значення тому, що м. Торецьк потребує інфраструктурних перетворень. Реалізація інвестиційних проектів здатна назавжди змінити структуру економічного потенціалу міста і якісно відновити ефективність промислового комплексу регіону. На порозі третього тисячоліття ми перебуваємо в пошуках кращих перспектив і розуміємо, що конструктивного рішення можна досягти лише завдяки ефективному співробітництву та постійному діалогу з діловими колами і органами влади та порозумінню з представниками міжнародних фінансових організацій.

Фотогалерея

 • Торецьк

  Торецьк

 • Торецьк

  Торецьк

 • Торецьк

  Торецьк

 • Торецьк

  Торецьк

 • Торецьк

  Торецьк

 • Торецьк

  Торецьк

 • Торецьк

  Торецьк

 • Торецьк

  Торецьк

 • Торецьк

  Торецьк

 • Торецьк

  Торецьк

 • Торецьк

  Торецьк

 • Торецьк

  Торецьк

 • Торецьк

  Торецьк

 • Торецьк

  Торецьк

 • Торецьк

  Торецьк

 • Торецьк

  Торецьк

 • Торецьк

  Торецьк

 • Торецьк

  Торецьк

 • Торецьк

  Торецьк

 • Торецьк

  Торецьк

 • Торецьк

  Торецьк

 • Торецьк

  Торецьк

 • Торецьк

  Торецьк

 • Торецьк

  Торецьк

 • Торецьк

  Торецьк

  Відеогалерея

   • ban prezident

   • ban vru

   • ban energo

   • ban drv

   • Sz
   • ban prezident

   • ban prezident

   • Teplo
   • ban drv

   • police
    • logo
    • ВЦА м. Торецьк
     Офіційний веб-сайт

    КОНТАКТИ

    • Адреса: 85200, М. ТОРЕЦЬК, ВУЛ. МАЯКОВСЬКОГО, 24А
    • Тел: (06247) 4-10-33
    • Факс: (06247) 4-10-33
    • Email: inbox@toretsk-rada.gov.ua
    •  

    КОРИСНІ ПОСИЛАННЯ

    • logo