«Телефон довіри» та Урядова «гаряча лінія»

«Телефон довіри» функціонує з метою удосконалення роботи зі зверненнями громадян, розширення зворотного зв'язку з населенням, оперативного реагування на гострі проблеми життєдіяльності територіальної громади, врахування пропозицій громадян з питань соціально-економічного розвитку міста.

Головна мета роботи «Телефону довіри» - надання соціально-інформаційних послуг особам, які опинилися в складних життєвих ситуаціях і звернулися на «Телефон довіри».

«Телефон довіри» в громадській приймальні Торецького міської ради працює за номером: (06247) 4-31-62 в робочі дні (з понеділка по п'ятницю з 8:00 до 17:00, перерва з 12:00 до 12:48)

Урядова «гаряча лінія» – механізм для взаємодії Уряду з громадянами, що дозволяє оперативно вирішувати проблемні питання, які порушуються у зверненнях громадян, а також удосконалювати роботу органів виконавчої влади з урахуванням громадської думки.
Звернення приймаються фахівцями Урядового контактного центру за допомогою засобів телефонного та електронного зв’язку і надсилаються органам виконавчої влади відповідно до компетенції, Секретаріату Кабінету Міністрів для вирішення порушених у них питань по суті, надання відповідних роз’яснень.

Урядова «гаряча лінія» працює цілодобово за номером - 1545

Дзвінки на урядову «гарячу лінію» 1545 з мережі фіксованого зв’язку Укртелекому, телефонів мобільних операторів Київстар, Vodafone Україна, Лайфселл для заявників безкоштовні.