Мінлива хмарність

Порядок розгляду письмових звернень громадян у виконавчому органі Торецької міської ради

1. Загальні положення

1.1. Цей порядок розроблено згідно з Конституцією України, Законами України «Про звернення громадян», «Про місцеве самоврядування в Україні», Указом Президента України від 07.02.2008 № 109/2008 «Про першочергові заходи щодо забезпечення реалізації та гарантування конституційного права на звернення до органів державної влади та органів місцевого самоврядування», Інструкцією з діловодства за зверненнями громадян в органах державної влади і місцевого самоврядування, об'єднаннях громадян, на підприємствах, в установах, організаціях незалежно від форм власності, в засобах масової інформації, затвердженої постановою Кабінету Міністрів України від 14.04.1997 № 348 (далі – Інструкція з діловодства), Постанови КМУ від 24.09.2008 № 858 "Про затвердження Класифікатора звернень громадян" і встановлює єдиний для виконавчих органів міської ради порядок прийому, обліку, реєстрації і розгляду письмових звернень, а також контроль за строками їх виконання та надання відповідей заявникам.

Продовжити

ПОРЯДОК організації проведення особистих прийомів громадян у виконавчому органі Торецької міської ради, виїзних прийомів міським головою (секретарем міської ради) та його заступниками, прямого телефонного зв'язку з населенням «Пряма лінія»

1.Загальні положення

1.1. Цей Порядок розроблений згідно з Конституцією України, Законами України «Про звернення громадян», «Про місцеве самоврядування в Україні», Указом Президента України від 07.02.2008 № 109/2008 «Про першочергові заходи щодо забезпечення реалізації та гарантування конституційного права на звернення до органів державної влади та органів місцевого самоврядування», Інструкцією з діловодства за зверненнями громадян в органах державної влади і місцевого самоврядування, об'єднаннях громадян, на підприємствах, в установах, організаціях незалежно від форм власності, в засобах масової інформації, затвердженої постановою Кабінету Міністрів України від 14.04.1997 № 348 (далі – Інструкція з діловодства) і визначає основні вимоги щодо організації проведення особистих прийомів громадян у виконавчому органі Торецької міської ради, виїзних прийомів міським головою (секретарем міської ради) та його заступниками, прямого телефонного зв'язку з населенням «Пряма лінія» з питань, що належать до компетенції Торецької міської ради (далі – прийоми).

Продовжити