Порядок розгляду письмових звернень громадян у військово-цивільній адміністрації м.Торецьк Донецької області

1. Загальні положення

1.1. Цей порядок розроблено згідно з Конституцією України, Законами України «Про звернення громадян», «Про військово-цивільні адміністрації», Указом Президента України від 07.02.2008 № 109/2008 «Про першочергові заходи щодо забезпечення реалізації та гарантування конституційного права на звернення до органів державної влади та органів місцевого самоврядування», Інструкцією з діловодства за зверненнями громадян в органах державної влади і місцевого самоврядування, об'єднаннях громадян, на підприємствах, в установах, організаціях незалежно від форм власності, в засобах масової інформації, затвердженої постановою Кабінету Міністрів України від 14.04.1997 № 348 (далі – Інструкція з діловодства), Постанови КМУ від 24.09.2008 № 858 "Про затвердження Класифікатора звернень громадян" і встановлює єдиний порядок прийому, обліку, реєстрації і розгляду письмових звернень, а також контроль за строками їх виконання та надання відповідей заявникам.

1.2. Обробка письмових звернень, що надійшли до військово-цивільної адміністрації, здійснюється спеціалістами відділу організаційної роботи, діловодства, контролюта загальних питань, який несе відповідальність за організацію роботи зі зверненнями громадян відповідно до Інструкції з діловодства.

Продовжити

ПОРЯДОК організації проведення особистих прийомів громадян у військово-цивільній адміністрації м.Торецьк Донецької області виїзних прийомів керівником ВЦА та його заступниками, прямого телефонного зв'язку з населенням «Пряма лінія»

1.Загальні положення

1.1. Цей Порядок розроблений згідно з Конституцією України, Законами України «Про звернення громадян», «Про військово-цивільні адміністрації», Указом Президента України від 07.02.2008 № 109/2008 «Про першочергові заходи щодо забезпечення реалізації та гарантування конституційного права на звернення до органів державної влади та органів місцевого самоврядування», Інструкцією з діловодства за зверненнями громадян в органах державної влади і місцевого самоврядування, об'єднаннях громадян, на підприємствах, в установах, організаціях незалежно від форм власності, в засобах масової інформації, затвердженою постановою Кабінету Міністрів України від 14.04.1997 № 348 (далі – Інструкція з діловодства) і визначає основні вимоги щодо організації проведення особистих прийомів громадян у військово-цивільній адміністрації м.Торецьк, виїзних прийомів керівником та його заступниками, прямого телефонного зв'язку з населенням «Пряма лінія» з питань, що належать до компетенції військово-цивільної адміністрації м.Торецьк (далі – прийоми).

Продовжити