Чисто

Увага! Продовжено термін подачі заявок для участі у обласному прес-турі "Оновлена Донеччина"

14-15 вересня Донецька облдержадміністрація проводить прес-тур «Оновлена Донеччина» для представників всеукраїнських та регіональних засобів масової інформації.

Під час туру учасники зможуть ознайомитися з інфраструктурними об’єктами та їх відбудовою, відвідати опорні школи та Центри безпеки громадян, Центри надання адміністративних послуг, відбудовані мости, медичні заклади та очисні споруди. За географією прес-тур охопить Краматорськ, Слов’янськ та Слов’янський район, Бахмут та Дружківку.

Для  участі у прес-турі просимо вас заповнити заявку та надіслати її до 13.09.2017 на електронну адресу Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.. За додатковою інформацією  щодо проживання, харчування та інших організаційних питань ви можете звернутись до заступника начальника відділу прес-служби Масюченко Надії за телефоном 068 935 06 51.

Запрошуємо представників ЗМІ до участі!