Чисто

Керівництвом Головного територіального управління юстиції у Донецькій області буде проведено виїзний прийом громадян з правових питань

07 вересня 2017 року на виконання Графіку роботи мобільних точок доступу до системи безоплатної правової допомоги Головного територіального управління юстиції у Донецькій області на 2017 рік, враховуючи нагальну потребу мешканців смт. Щербинівка у приміщенні:

Щербинівської селищної  ради (за адресою: вулиця Центральна, 4, смт. Щербинівка,)з 11.00 до 13.00 години, заступником начальника Головного територіального управління юстиції з питань державної реєстрації - начальником Управління державної реєстрації Головного територіального управління юстиції у Донецькій області Гудзенко Л.Г. та начальником відділу «Торецьке бюро правової допомоги» Краматорського місцевого центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги Рябуха А.В. та нотаріусом буде проведено виїзний прийом громадян з правових питань.

Головне територіальне управління юстиції у Донецькій області