Чисто

АНОНС НА 19.08.17: Ірина Геращенко, Марія Іонова та Дмитро Андрієвський з робочим візитом відвідають Донеччину

19 серпня 2017 року Перший заступник Голови Верховної Ради України, Уповноважений Президента України з мирного врегулювання ситуації у Донецькій та Луганській областях Ірина Геращенко разом з Заступником голови Комітету Верховної Ради України з питань європейської інтеграції Марією Іоновою та Першим заступником голови Комітету Верховної Ради України з питань будівництва, містобудування і житлово-комунального господарства Дмитром Андрієвським перебуватиме з робочим візитом на сході України.

Під час візиту народні депутати ознайомляться з підготовкою шкіл до нового навчального року, відвідають навчальні заклади Авдіївки, зустрінуться з керівництвом регіону.

Політики передадуть шкільним і місцевим бібліотекам, а також у військові частини книжки, зібрані українськими видавцями у рамках благодійної акції, ініційованої Держкомтелерадіо, «Бібліотечка для Донбасу». На прохання відділів освіти місцевих адміністрацій буде передано більше 300 підручників для шкіл Авдіївки.

Також народні депутати доєднаються до старту концертного туру Донбасом музичного фолк-рок-гурту «Мандри», який протягом тижня дасть кілька благодійних виступів для військовослужбовців та місцевих жителів. Тур групи “Мандри” Донбасом присвячений Дню незалежності України.

Контактна особа – Масюченко Надія, заступник начальника відділу прес- служби, 068 935 06 51, Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

З повагою,

департамент інформаційної та внутрішньої політики
Донецької облдержадміністрації

Джерело: http://dn.gov.ua/iryna-gerashhenko-mariya-ionova-ta-dmytro-andriyevskyj-z-robochym-vizytom-vidvidayut-donechchynu/