АНОНС НА 02.08.17: Підписання Меморандуму про партнерство та співпрацю між Донецькою облдержадміністрацією та Конфедерацією Будівельників України

2 серпня 2017 року у місті Краматорську о 14.00 відбудеться підписання Меморандуму про партнерство  та співпрацю між Донецькою облдержадміністрацією та Конфедерацією Будівельників України.

У заході візьмуть участь голова Донецької облдержадміністрації Павло Жебрівський, голова Ради директорів Конфедерації Будівельників України, почесний консул Хорватії в Україні Олекандр Ротов, виконавчий директор Конфедерації Будівельників України, регіональний представник Конфедерації Будівельників України.
Місце проведення :м. Краматорськ, пл. Миру, буд. 2, каб. 306.
Запрошуємо представників ЗМІ!

З повагою,

департамент інформаційної та внутрішньої політики
Донецької облдержадміністрації