Чисто

АНОНС НА 04.08.17: Семінар «Впровадження енергосервісу та енергоменеджменту в Донецькій області»

4 серпня у м. Краматорську з 09.30 до 12.30 відбудеться  семінар «Впровадження енергосервісу та енергоменеджменту в Донецькій області».

Організатори семінару: Донецька облдержадміністрація та  Державне агентство з енергоефективності та енергозбереження України

Місце проведення: м. Краматорськ,  площа Миру, 2, 4-й поверх, зал засідань

В рамках семінару будуть обговорені питання щодо впровадження ЕСКО та енергоменеджменту в бюджетній сфері.

У семінарі візьмуть участь: керівництво бюджетних установ обласного підпорядкування, РДА, міст та розпорядників бюджетних коштів, фахівців, відповідальних за питання енергозбереження та енергоефективності у містах та районах області.

З повагою,

департамент інформаційної та внутрішньої політики
Донецької облдержадміністрації

Джерело: http://dn.gov.ua/seminar-vprovadzhennya-energoservisu-ta-energomenedzhmentu-v-donetskij-oblasti/