Чисто

АНОНС НА 20.07.17: Круглий стіл з питань встановлення тарифів на послуги з водопостачання та водовідведення для комунального підприємства «Вода Донбасу»

20 липня о 13.00 у приміщенні Краматорської міської ради відбудеться круглий стіл з питань встановлення тарифів на послуги з водопостачання та водовідведення для комунального підприємства  «Компанія «Вода Донбасу» за участю голови заступник Міністра регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України Едуарда Кругляка, голови облдержадміністрації Павла Жебрівського, представників Антимонопольного комітету України, представників комунального підприємства «Компанія «Вода Донбасу», а також представників облдержадміністрації та громадськості.

Місце проведення: м. Краматорськ, пл. Миру, буд. 2, 306-й кабінет

Запрошуємо представників ЗМІ!

З повагою,

департамент інформаційної та внутрішньої політики